Výuka a príprava TSP, OSP

Odborné kurzy

Název: Prázdninový prodloužený víkend s Angličtinou
Popis kurzu: Chcete-li navštívit Moravský Kras a zároveň se procvičit v anglickém jazyce? Nabízíme víkendový pobyt v Jedovnici zaměřený na výuku anglického jazyka pod vedením zkušeného lektora. Ubytování v penzionu jedinečnou základnu pro Vaše pěší, cykloturistické i jiné výlety do okolí Jedovnice. Přímo v Jedovnicích je pro Vás k dispozici velký rybník Olšovec, minigolf, tenisové kurty a kuželna.

Penzion se nachází přímo na náměstí, pokoje jsou vybaveny WIFI, každý pokoj má samostatný vchod a sociální zařízení. Uvnitř dvoru je místo pro parkování a umístění kol, za pěkného počasí lze využít zahradní gril.

Každé dopoledne probíhá hodinu a půl výuka anglického jazyka, a to zejména formou konverzace, studenti jsou rozděleni do dvou skupin dle pokročilosti. Mimo organizovanou výuku mají návštěvníci chaty po celý den možnost bavit se s anglicky hovořícími cizinci, kteří budou společně s nimi sdílet chatu a účastnit se aktivit.

Po celý den budou mít návštěvníci možnost účastnit se společenského programu, nebo si udělat program vlastní, se kterým velmi rád pomůže náš delegát (poradí, kudy se vydat na výlet po vlastní ose, kde najít v okolí tenisové, kurty, koupání, wellnes apod.)
Termín: Momentálně neprobíhá
Místo: Jedovnice, penzion se nachází přímo na náměstí
Cena celkem: 4000 Kč
Cena zahrnuje: 2x nocleh, polopenzi (snídaně formou švédských stolů, večeře v restauraci vzdálené cca. 100 metrů), 1,5 hodiny výuky anglického jazyka v sobotu a v neděli, delegát, který poradí, kam na výlet a co je zajímavé v Moravském krasu a jeho bezprostředním okolí, možnost zakoupení jízdy na koni v obci Kanice (cca. 10 km od Jedovnice) za zvýhodněnou cenu 160 Kč/hodina.